JaxOyun.com sizlere ucuz oyun imkanı sunar. GTA 5, Battlefield 1, Fifa 18, Minecarft gibi bir çok oyuna çok daha ucuza sahip olabilirsiniz.

S.S.S

1. Size güvenebilir miyim?

Sitemizin misyonu ve önceliği tamamen müşteri memnuniyeti odaklıdır.Hiç bir sorun yaşamamanız için gerekli bütün önlemler alınmıştır.Ürünler altındaki yorumlar ve sitemiz üzerinden yapılan yüzlerce sorunsuz alışverişimiz referansımızdır. Dileyen müşterilerimiz JaxOyun Canlı Destek hattından bizlere ulaşabilir. 


2. Hesaplar neden bu kadar ucuz?

Oyunlar ‘’Account’’ olarak satıldığı için fiyatları uygundur.


3. Hesapların Gizli sorusu ve mail adresleri değiştirilebiliyor mu?

Evet, fakat bütün oyunlar için geçerli değil.Örnek vermek gerekirse ‘‘Battlafield 1’’ Accountlarının bütün bilgileri değiştirilebiliyor. Fakat ‘’Far Cry Primal’’ adlı oyunun bilgileri sabit. Sabit bilgileri değişmeyen hesaplara, oyunları temin ettiğimiz firma ömür boyu, sıkıntı yaşanması durumunda ücretsiz farklı bir Kullanıcı adı ve Şifre paylaşımında bulunma sözü veriyor, sıkıntı yaşanması durumunda ‘’Canlı Destek’ten hemen yardım alabilir ve yeni accountunuzu isteye bilirsiniz.


4. Nasıl ödeme yapabilirim ?

Oyun içerik bölümünde ‘’Satın Al’’ butonuna basarak, Kradi Kartı, İninal, Hesap Kartı veya benzer kartlardan oyunları satın alabilirsiniz. Satın Alma işlemini Havale/EFT ile yapmak isteyen müşterilerimiz. Canlı Destek’ten yardım alabilirler.

5. Ürün ne zaman teslim edilir ?

Kredi Kartı, İninal ile yapılan ödemeler anında onaylanır ve siparişiniz bize ulaşır, maksimum yarım saat içinde hesap bilgileriniz size mail ya da telefonunuza iletilir. ATM Para yatırma, Havale, EFT ödemeleriniz için bize bilgi verdiğiniz taktirde hesap bilgileriniz yine aynı şekilde size iletilir.

6. İstediğim oyun sitenizde mevcut değil ?

Lütfen ‘’Canlı Destek’’ birimi ile iletişime geçin istediğiniz oyunu belirtin.

7. Toplu alımlarda indirim mevcut mu ?

Fiyatlarımız standarttır ve piyasada ki en ucuz fiyatlara sahibiz. Bizden ucuz satan başka bir site gösterebilirseniz seviniriz :) Eğer toplu alım yapmak isterseniz Canlı Destek'den bize ulaşırsanız size özel bir indirim daha yapabiliriz.